W trosce o Twój zdrowy uśmiech.

Po szczotkowaniu Twoje zęby nadal nie są idealnie gładkie?

Twój stomatolog lub higienistka ciągle zwracają uwagę na gromadzącą się płytkę nazębną, która niszczy Twoje szkliwo i dziąsła?

Jeśli tradycyjna szczoteczka do zębów nie daje Ci uczucia dokładnie doczyszczonych zębów, jednym z najlepszych rozwiązań będzie szczoteczka elektryczna.

Zaproś Geniusza do Twojego domu.

Przez ostatnie kilka miesięcy miałam okazję przetestować jedną z najnowszych szczoteczek elektrycznych Braun Oral-B. Urządzenia proponowane przez firmę Oral-B wykorzystują technologię dźwiękową wraz z ruchami oscylacyjno-pulsacyjno-rotacyjnymi, które wykonuje końcówka szczoteczki.

Model Genious to istny geniusz, który posiada wiele przydatnych funkcji.

Jeden z ważniejszych elementów dla mnie i dla pacjentów to czujnik nacisku, który za pomocą sygnalizacji informuje o zbyt mocnym przykładaniu szczoteczki. 

Dodatkowo model Genious posiada kilka programów szczotkowania, które dostosowują częstotliwość pracy szczoteczki odpowiednio do potrzeb pacjenta. Dostępne programy to: 

  • tryb klasyczny,
  • program PRO Clean,
  • polerowanie osadów,
  • pielęgnacja dziąseł,
  • delikatne czyszczenie,
  • oczyszczanie języka.

Do tego modelu dostępna jest pomocna aplikacja na telefon, dzięki której możesz śledzić swoje postępy. Na temat aplikacji przeczytasz niedługo w kolejnym artykule na moim blogu.

Lśniący uśmiech domu i w podróży.

Szczoteczka Genious posiada akumulator litowo-jonowy, który po jednym naładowaniu działa dłużej niż 2 tygodnie. 

Wygodne etui o ekskluzywnym i nowoczesnym wyglądzie kryje dodatkową funkcję. W podstawie znajduje się port do ładowania szczoteczki, gdzie podłączysz klasyczna ładowarkę do telefonu.

Dzięki tym dwóm udogodnieniom szczoteczka sprawdzi się zarówno w domu jak i w podróży.

W jaki sposób używać szczoteczki elektrycznej?

Jeśli wahasz się i nie jesteś pewien czy szczoteczka elektryczna to dobre rozwiązanie dla Ciebie, zapraszam do gabinetu profilaktyki jamy ustnej. Podczas wizyty pokaże Ci w jaki sposób poprawnie użytkować szczoteczkę elektryczną.

Dzięki programowi zorganizowanemu przez Oral-b możesz przetestować na sobie działanie szczoteczki elektrycznej i przekonać się, czy jej działanie daje Ci uczucie większej świeżości. Program TestDrive jest dostępny w gabinecie stomatologicznym, w którym świadczę usługi, więc zapraszam Cię na wizytę.

 

Jeśli masz pytanie, lub chcesz umówić się do gabinetu profilaktyki, kliknij tutaj:

Geniusz w zasięgu ręki

Aleksandra


Aleksandra Twierkowska - dyplomowana higienistka stomatologiczna, trener profilaktyki jamy ustnej, ambasadorka Klubu Higienistek na rejon Wielkopolski. Zawodowo realizuje się prowadząc gabinet profilaktyki jamy ustnej w jednym z poznańskich gabinetów stomatologicznych. Prowadziła wykłady z zakresu m. in.: diety w kontekście zdrowia jamy ustnej. Autorka bloga skierowanego do pacjentów, promującego profilaktykę jamy ustnej, gdzie zamieszcza artykuły poparte publikacjami naukowymi: www.usmiechbeztajemnic.pl. Prywatnie jest miłośniczka kotów. W ramach hobby wykonuje portrety ołówkiem, lubi kontakt z przyrodą.


Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *