Intensywny weekend.

W dniach 05-07 września w Nadarzynie odbyły się targi Dental Medica Show. Uczestnicy targów medycznych mieli możliwość zapoznać się z nowinkami technologicznymi, które mogą poprawić jakość usług i komfort pacjenta podczas leczenia. Osoby głodne wiedzy miały okazję do poszerzenia swoich kompetencji poprzez udział w wykładach i warsztatach.

Razem możemy więcej!

Uczestnicy Dental Medica Schow mogli również odwiedzić stanowisko wystawowe Polskiego Klubu Higienistek. Wystawa stowarzyszenia cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony higienistek oraz środowiska lekarskiego. 

Klub Higienistek jest organizatorem II Ogólnopolskiego Zjazdu Higienistek, podczas którego wygłoszony został panel edukacyjny. Wykłady poruszały zagadnienia z zakresu stomatologii estetycznej, komunikacji z pacjentem oraz budowania wizerunku eksperta. 

Interdyscyplinarne podejście do pacjenta stomatologicznego.

Jeden z wykładów został poprowadzony przez dyplomowaną higienistkę Aleksandrę Twierkowską. Prelekcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, ponieważ zawierała szereg praktycznych rozwiązań dla gabinetu profilaktyki i higieny.

“Reprezentowanie Klubu Higienistek na tak ważnym wydarzeniu to dla mnie zaszczyt. Dziękuję każdej z klubowiczek za pozytywną energię, ponieważ atmosfera jaka nam towarzyszyła była niesamowita. Dzięki Wam jestem zmotywowana do dalszej aktywności. Cieszę się, że mogę dzielić się moim doświadczeniem. Mam nadzieję, że wkrótce zobaczymy się na kolejnej odsłonie regionalnego spotkania w Wielkopolsce!”

dypl. hig. Aleksandra Twierkowska

II Ogólnopolski Zjazd Klubu Higienistek

Aleksandra


Aleksandra Twierkowska - dyplomowana higienistka stomatologiczna, trener profilaktyki jamy ustnej, ambasadorka Klubu Higienistek na rejon Wielkopolski. Zawodowo realizuje się prowadząc gabinet profilaktyki jamy ustnej w jednym z poznańskich gabinetów stomatologicznych. Prowadziła wykłady z zakresu m. in.: diety w kontekście zdrowia jamy ustnej. Autorka bloga skierowanego do pacjentów, promującego profilaktykę jamy ustnej, gdzie zamieszcza artykuły poparte publikacjami naukowymi: www.usmiechbeztajemnic.pl. Prywatnie jest miłośniczka kotów. W ramach hobby wykonuje portrety ołówkiem, lubi kontakt z przyrodą.


Post navigation


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *